Opublikowano:

Tak bawił się Kraków w najkrótszą noc w roku ! That’s how Cracow was celebrating during the shortest night of the year!

W sobotę 23 czerwca Kraków zamienił się w wielkie święto muzyki. Na kilku scenach wystąpili artyści z różnych kręgów muzycznych, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Koniec wydarzenia zwieńczył pokaz sztucznych ogni nad Wisłą. Zapraszamy do tętniącego życiem Krakowa! : – )

On Saturday, June 23, Cracow turned into a great music festival. Artists from various musical circles performed on several stages, so that everyone could find something for themselves. The end of the event was crowned with a fireworks display on the Vistula River. Come to the bustling Cracow! : – )

Opublikowano:

Dlaczego warto odwiedzić Kraków w zimie?

Kraków to jedno z najładniejszych polskich miast, ale czasem w pełni sezonu turystycznego ginie w tłumie odwiedzających go osób. W zimie gości jest mniej, a miasto nadal urokliwe. W centrum można spokojnie przejść Floriańską i podziwiać nie tylko zabytki, ale i bajeczne światła.

 

Zima może i nie zachęca do długich spacerów, ale zapewniamy, że od dawna nie odczuwaliśmy w Krakowie wybitnie mroźnych dni. Współczesna zima czasem sama zachęca do tego, żeby odwiedzić gród Kraka i spokojnym krokiem rozejrzeć się trochę szerzej niż Rynek Główny.

 

 

 

Opublikowano:

Boże Narodzenie 2017: Hostel nieczynny

Sorry, We're Closed for Christmas!

Szanowni Państwo,

nasz hostel będzie nieczynny w okresie świątecznym od 24 do 26 grudnia 2017.

W tym czasie można się z nami wciąż skontaktować pod nr telefonu +48 723 181 919 oraz poprzez facebook.

Wracamy do Państwa dyspozycji w pełnym zakresie już od środy 27 grudnia.

Przepraszamy za utrudnienia oraz życzymy ciepłych i spokojnych Świąt.

Zespół City Hostel